2017 Division III softball schedule
February 24, 2017 | February 25, 2017 | February 26, 2017
Away   Home   Time/Status Links
Messiah Emory 9:00 AM
Hood Maryville (TN) 9:00 AM
Brandeis York (Pa.) 9:00 AM
Augustana Otterbein 9:00 AM
Olivet 0 Piedmont 0 9:00 AM LS
Frostburg St. 0 Randolph-Macon 0 9:30 AM
Calvin Lakeland 10:00 AM V
Edgewood Finlandia 10:00 AM V
Kenyon Rhodes 10:00 AM
Lincoln (Pa.) Wesley 10:00 AM
Gettysburg Mary Washington 10:30 AM V LS
Greensboro Wilson 11:00 AM
N.C. Wesleyan Washington College 11:00 AM
Salisbury Maryville (TN) 11:00 AM
St. Thomas (Minn.) UW-La Crosse 11:00 AM
York (Pa.) Augustana 11:30 AM
Brandeis Otterbein 11:30 AM LS
Frostburg St. Randolph-Macon 11:30 AM
McDaniel Methodist 12:00 PM LS
Centre Berry 12:00 PM V LS
Marian Finlandia 12:00 PM V
Calvin Carroll 12:00 PM V
Lincoln (Pa.) Wesley 12:00 PM
Ozarks (Ark.) Sul Ross St. 12:00 PM
Concordia (Tex.) Hardin-Simmons 12:00 PM LS
Gettysburg Mary Washington 12:30 PM V LS
Messiah William Peace 1:00 PM
Washington College Salem 1:00 PM
Southern Virginia Guilford 1:00 PM V LS
Hood Salisbury 1:00 PM
Christopher Newport Greensboro 1:00 PM
Averett Wilson 1:00 PM
Sewanee Millsaps 1:00 PM
St. Thomas (Minn.) Simpson 1:00 PM A
Hendrix Birmingham Southern 1:00 PM V LS
Texas-Dallas Belhaven 1:00 PM
Webster Kenyon 1:00 PM
Wis.-Stout Luther 1:00 PM
Virginia Wesleyan Meredith 1:30 PM V LS
McDaniel Methodist 2:00 PM LS
Centre Berry 2:00 PM V LS
Carroll Edgewood 2:00 PM V
UW-Oshkosh Wis.-Superior 2:00 PM V
Concordia (Tex.) Hardin-Simmons 2:00 PM LS
Salem William Peace 3:00 PM
Emory N.C. Wesleyan 3:00 PM
Southern Virginia Guilford 3:00 PM V LS
Olivet Averett 3:00 PM LS
LaGrange Judson (AL) 3:00 PM
Christopher Newport Piedmont 3:00 PM
Sewanee Millsaps 3:00 PM
Hendrix Birmingham Southern 3:00 PM V LS
Texas-Dallas Belhaven 3:00 PM
Simpson UW-La Crosse 3:00 PM A
Webster Rhodes 3:00 PM
Bethel (Minn.) Luther 3:00 PM
Pacific (Ore.) Pacific Lutheran 3:00 PM V LS
Occidental Claremont-Mudd-Scripps 3:00 PM V LS
George Fox Linfield 3:00 PM
La Verne Pomona-Pitzer 3:00 PM V LS
Cal Lutheran Chapman 3:00 PM LS
Willamette Puget Sound 3:00 PM V LS
Whittier Redlands 3:00 PM LS
Virginia Wesleyan Meredith 3:30 PM V LS
Bethany Lutheran Carleton 3:30 PM
Marian UW-Stevens Point 4:00 PM V
UW-Oshkosh Lakeland 4:00 PM V
LaGrange Judson (AL) 5:00 PM
Pacific (Ore.) Pacific Lutheran 5:00 PM V LS
Occidental Claremont-Mudd-Scripps 5:00 PM V LS
La Verne Pomona-Pitzer 5:00 PM V LS
Cal Lutheran Chapman 5:00 PM LS
Willamette Puget Sound 5:00 PM V LS
Whittier Redlands 5:00 PM LS
George Fox Linfield 5:15 PM
Bethany Lutheran Carleton 5:30 PM
UW-Oshkosh Concordia (Wis.) 6:00 PM V
St. Catherine St. Scholastica 6:00 PM
Concordia (Wis.) Northland 8:00 PM V
Gustavus Adolphus Dominican 8:00 PM
St. Scholastica Neb. Wesleyan 8:00 PM
St. Catherine Dominican 10:00 PM
Gustavus Adolphus Martin Luther 10:00 PM
Wis.-Stout Bethel (Minn.) 11:00 PM